Witamy w Zespole – Psycholog – Dzieci/Dorośli

Patrycja Tuora 👩‍⚕️

🔹W swojej pracy kieruję się dewizą, iż każdy człowiek jest ekspertem od własnego życia i to on wie czego potrzebuje by móc żyć jego pełnią- moja rola w tym by pomóc zauważyć, wydobyć to wszystko, co być może do tej pory nie zostało nazwane by móc osiągnąć swój upragniony dobrostan.
🔹Psycholog, psychotraumatolog oraz psychoterapeuta poznawczo- behawioralnym w trakcie certyfikacji.
🔹W trosce pomaganiu cały czas szkolę się biorąc udział w licznych kursach czy szkoleniach.
🔹Obecnie od prawie 4 lat pracuję z cudzoziemcami/ uchodźcami ubiegającymi się o przyznanie ochrony międzynarodowej w RP oraz prowadzę własną praktykę.
🔹W swojej pracy posługuję się językiem polskim oraz rosyjskim. Jeśli więc należysz do tej grupy osób, jesteś cudzoziemcem/ uchodźcą poszukującym wsparcia
🔹Pracuję zarówno z dorosłymi jak i dziećmi w wieku szkolnym i młodzieżą.
🔹Zainteresowania to literatura, podróże oraz muzyka.
🔹Doświadczenie zawodowe nabyła realizując wiele różnych kursów, praktyk i szkoleń (więcej można przeczytać na www.patrycjatuora.pl w zakładce „certyfikaty”).

Obszar pracy:

🔸Praca z traumatycznymi doświadczeniami takimi jak:
przemoc, zaniedbanie wczesnodziecięce, wojna, napad, gwałt, molestowanie i wykorzystanie seksualne, katastrofa naturalna, wypadek komunikacyjny.
Jeśli powyższe wydarzenia są Twoim udziałem, a w związku z nimi odczuwasz znaczące obniżenie jakości swojego życia w postaci m.in poczucia zagrożenia życia i/lub integralności fizycznej lub psychicznej, bezradności, unikania (rzeczy, miejsc, ludzi, sytuacji, które o tym wydarzeniu przypominają), niespodziewanie powracających obrazów z wydarzenia jak gdyby działo się teraz, koszmarów sennych, wybuchów złości, gniewu itp- zapraszam byśmy w bezpiecznych warunkach przeszli przez nie razem byś mógł “zostawić przeszłość w przeszłości” i odzyskać swoje życie❤

Leave a reply