Witamy w Zespole- Laryngolog – (dzieci/dorośli)

LARYNGOLOG – Dzieci/Dorośli

dr n.med. Wacław Kopala

🔹Ukończył Akademię Medyczną w Bydgoszczy na Wydziale Lekarskim w 1994 r.
🔹Pierwszy stopień specjalizacji z otolaryngologii uzyskał w 1998, a drugi w 2001.
🔹W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie otolaryngologii dziecięcej pod kierownictwem Prof. Anny Zakrzewskiej w Łodzi.
🔹W 2015 obronił na UWM w Olsztynie pracę doktorską, której promotorem był Prof. Andrzej Kukwa. Jest Autorem wielu artykułów opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.
🔹Promotor pomocniczy dwóch przewodów doktorskich, kierownik specjalizacji kilku lekarzy, prowadzi także zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego UWM w Olsztynie.
🔹Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w oddziale laryngologii Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu w okresie 09.1995 – 04.2011 r. Od maja 2011 do chwili obecnej jest zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, w którym przez dziesięć lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Otolaryngologii.
🔹Pracował jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi kierowanym przez Prof. Dawid Larysza jedynym tego typu w Polsce interdyscyplinarnym ośrodku zajmującym się dziećmi z wrodzonymi wadami czaszki.
🔹Przez 10 laty był Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie otolaryngologii dziecięcej w woj. Warmińsko Mazurskim. Posiada bardzo duże interdyscyplinarne doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób głowy i szyi u dzieci i dorosłych.
Pierwszy Termin 23.05
Rejestracja:
☎️570-096-150☎️
☎️570-096-151☎️
www.famil-med.pl

Leave a reply