Witamy w Zespole – Endokrynolog / Medycyna Estetyczna

ENDOKRYNOLOG/MEDYCYNA ESTETYCZNA

lek. Jerzy Iskrzycki – lekarz i wykładowca zajmujący się dziedzinami chorób wewnętrznych, endokrynolog ii, andrologii, leczenia otyłości oraz ekspert medycyny anti-aging.

🔹Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitalnym oddziale ratunkowym oraz jako lekarz konsultant chorób wewnętrznych w Szpitalu Psychiatrycznym im. Bilikiewicza w Gdańsku.
🔹Wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej oraz anti-aging, które uzyskał jako uczestnik licznych konferencji i szkoleń; obecnie wykładowca oraz twórca terapii autorskich.
🔹 Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej.
🔹Lekarz społecznik zaangażowany w pracę Porozumienia Rezydentów oraz Komisji Młodych Lekarzy przy Izbie Lekarskiej.
Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Jeszcze w trakcie studiów lubił rozwiązywanie medycznych zagadek, co zaowocowało zdobyciem tytułu laureata ogólnopolskiego konkursu studentów medycyny „Przypadki Medyczne”, a jako stypendysta Lions Club zdobywałem doświadczenie w prestiżowej Klinikum Wels-Grieskirchen w Austrii.
🔹Od 2015 roku był zawodowo związany z Kliniką Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Od lat niosąc pomoc pacjentom wykorzystywałem swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny anti-aging.
🔹Od 2014 roku jako lekarz związany z branżą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach by stale podnosić swoje kwalifikacje, m.in. ukończyłem podyplomowe studia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej z najwyższym wyróżnieniem, brałem udział w CadaverLab Training, warsztatach technik zaawansowanych i wielu innych.
🔹Ponadto od lat jest wykładowcą uczelni wyższych, m. in. Gdańskiego Uniwersytety Medycznego dzieląc się doświadczeniem z przyszłymi absolwentami kierunków lekarskiego lub lekarsko dentystycznego, czy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku prowadząc przedmioty z zakresu podstaw medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej dla kierunków kosmetologii oraz kosmetologii onkologicznej.
🔹Poza wielką pasją, jaką jest medycyna i nauka o przeciwdziałaniu starzeniu, czas wolny spędza czytając, podróżując czy rozwijając pasję gry w golfa.

Leave a reply