Mgr Ewelina Rafalska – Psycholog dzieci/dorośli

Jestem psychologiem, pedagogiem, coachem, doradcą zawodowym, oligofrenopedagogiem. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z psychologii przywództwa, psychologii zagrożeń społecznych oraz psychologii transportu. Obecnie realizuję jeszcze dodatkowe studia z psychologii o specjalności psychologia kliniczna i osobowości.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i webinariach. Od lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi, a praca z ludźmi jest moją pasją.

Specjalizuje się w pomocy osobom z następującymi problemami:
🔹Stres
🔹Depresja
🔹Zaburzenia emocji
🔹Rozwój osobisty
🔹Terapia dzieci i młodzieży
🔹Problemy miłosne nastolatków
🔹Nieumiejętność układania relacji i komunikacji
🔹Samookaleczanie
🔹Poczucie zagrożenia i zaburzenia lękowe u nastolatków
🔹Relacje rodzinne – Jak rozmawiać z dzieckiem i wzmacniać jego pewność siebie
🔹Kryzys psychologiczny spowodowany utratą bliskiej osoby, doświadczeniami konfliktów w rodzinie, problemami w środowisku pracy, przeżywaniem wielu niepowodzeń, ale także w przypadku poczucia bezradności, bezsensu życia czy niskiej samooceny.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Metody swojej pracy dopasowuję do klienta. Zależy mi na budowaniu relacji z klientem opartej na poczuciu bezpieczeństwa oraz zaufaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole ponadpodstawowej, ośrodkach pomocy społecznej oraz prowadząc własną działalność gospodarczą.

Facebook