Lek. Krzysztof Czosnyka

🔹 Ukończył studia medyczne na Wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
🔹 Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

🔹 Obecnie pracuje w Klinice Okulistyki i Optometrii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy i w Klinice Chorób Oczu w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy.
🔹 Odbył staż w Szpitalu im. H. Święcickiego w Poznaniu i w Edward S. Harkness Eye Institute, Columbia University w Nowym Jorku.
🔹 Uczestniczył w wielu kursach i konferencjach okulistycznych w Polsce i na całym świecie.
🔹 Jest autorem lub współautorem prac naukowych w dziedzinie okulistyki.
🔹 Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych okolicy oczu.
🔹 Uczestniczył w wielu kursach i konferencjach medycyny estetycznej w kraju i za granicą.
🔹 Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
🔹 Biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.

 • O Poradni

  Medycyna estetyczna to gałąź medycyny, której głównym zadaniem jest szeroko pojęta poprawa jakości życia pacjentów – jakości związanej ze zdrowiem, wyglądem oraz samopoczuciem.

 • Zakres usług medycyny estetycznej

  Toksyna Botulinowa (botox)

  Iniekcje z zastosowaniem toksyny botulinowej to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg polega na podaniu małej dawki botoxu do wybranych miejsc na twarzy,dzięki czemu likwidujemy problemy wywołane przez kurczenie się mięśni np. kurze łapki.

  Kwas hialuronowy

  Hialuronian sodu jest powszechnie nazywany „eliksirem młodości” z powodu szerokiego zastosowania w kosmetyce. Naturalnie występuje w organizmie i wraz z wiekiem jego ilość stopniowa się zmniejsza. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory w formie zastrzyków wypełniających bruzdy i zmarszczki.

  Osocze Bogatopłytkowe( wampirzy lifting)

  Tzw. wampirzy lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na podaniu do skóry najbardziej wartościowych substancji jakie mamy we własnej krwi, czyli licznych czynników wzrostu, stymulujących powstawanie nowych komórek naskórka – zawarte w osoczu. Zabieg ten doskonale radzi sobie z regeneracją skóry, twarzy i spłycaniem zmarszczek.

  Biorewitalizacja PRX T33

  Zabieg PRX-T 33 to jedna z najnowszych metod chemicznej biorewitalizacji skóry. Jest to terapia dajaca natychmiastowe efekty odnowy skóry bez uzycia igieł. Zabieg wykonywany jest na zasadzie peelingu. Biorewitalizacja PRX T33 to nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna metoda wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, przebarwieniami skóry, trądzikeim oraz jako terapia wspomagająca leczenie rozstępów.

  Restylane Skinbooster

  Zabiegi Restylane Skinboosters to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw stabilizowanym kwasem hialuronowym. To także zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu znacznego i długotrwałego zwiększenia stopnia jej nawilżenia, efektem czego jest poprawa elastyczności, przywrócenie zdrowego blasku oraz usprawnienie funkcji skóry od wewnątrz.

  Kolagen Linerase:

  to silny biokompatybilny i biodegradowalny stymulator kolagenu. Kolagen Linerase to przełom w medycynie estetycznej, który ma na celu poprawić ogólną kondycję skóry i ją skutecznie odmłodzić. Dzięki silnej stymulacji kolagenu można w łatwy i bezinwazyjny sposób odzyskać utraconą jędrność, elastyczność, napięcie skóry i wygładzić pierwsze zmarszczki
  Peeling medyczny – Vi Peel najnowszej generacji o działaniu średnio-głębokim, bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, znakomity do redukowania uszkodzeń posłonecznych i objawów starzenia , doskonale poprawia wygląd skóry, bardzo skuteczny w leczeniu przebarwień, w tym melazmy VI PEEL PRECISION PLUS, idealny do leczenia trądziku i zmniejszania blizn potrądzikowych VI PEEL ACNE, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny VI PEEL & VI PEEL PRECISION. Bardzo krótki okres wyłączenia.Bezpieczny dla okolic oczu, szyi, piersi i dłoni.

  Nici Liftingujące PDO

  Idea zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę nici, które stopniowo rozpuszczając się rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu i angiogenezę, co wpływa pozytywnie na gładkość, poprawę kolorytu skóry, znikanie zmarszczek, zwężenie porów i wreszcie efekt liftingu skóry, co poprawia owal twarzy.

Facebook